Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Údržba a ochranné obaly na zahradní nábytek
Proč zvolit nábytek HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Údržba a ochranné obaly na zahradní nábytek

V této kategorii najdete vše potřebné pro údržbu Vašeho zahradního nábytku Hartman a pro dlouholeté uchování jeho původního vzhledu a kvalit.

Zahradní nábytek Hartman obecně vyžaduje pouze zcela minimální údržbu. U hliníkových nábytků například stačí jen jednou za čas hliníkovou konstrukci utřít navlhčeným hadříkem od případných nečistot. Jediná potřebná údržba u značky Hartman se vyskytuje u týkového dřeva, které je vhodné jednou do roka alespoň očistit pomocí Teak Cleaneru a ochránit Teak Protectorem.

Kromě toho také doporučujeme zahradní nábytek přikrývat ochranným obalem. Zahradní nábytek Hartman je sice velmi odolný proti všem povětrnostním vlivům, přesto je pohodlnější mít jej přikrytý, jelikož tím zabráníte jeho pošpinění prachem či ptactvem.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Vánoční otevírací doba
Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY