Menu
0
Váš košík je prázdný

Kolekce Ancona

Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman
Ancona zahradní hliníkový lounge set se sklápěcími křeslyAncona zahradní hliníkový lounge set se sklápěcími křesly
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
89 760 Kč
Ancona zahradní hliníková rohová sedačkaAncona zahradní hliníková rohová sedačka
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
89 490 Kč
Ancona zahradní hliníková souprava s polohovatelnou lavicí pro 2Ancona zahradní hliníková souprava s polohovatelnou lavicí pro 2
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
82 270 Kč
Ancona zahradní hliníková sedací souprava s lavicí pro 3Ancona zahradní hliníková sedací souprava s lavicí pro 3
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
79 990 Kč
Ancona luxusní zahradní polohovací lehátkoAncona luxusní zahradní polohovací lehátko
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
34 990 Kč
Ancona zahradní hliníková polohovací lavice pro 2 osobyAncona zahradní hliníková polohovací lavice pro 2 osoby
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
31 490 Kč
Ancona zahradní hliníková sklápěcí lounge židleAncona zahradní hliníková sklápěcí lounge židle
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
18 990 Kč
Ancona zahradní hliníková jídelní polohovací židleAncona zahradní hliníková jídelní polohovací židle
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
12 690 Kč

Kolekce Ancona

Ancona je moderní kolekce zahradního nábytku s luxusními, pohodlnými polštáři a robustní hliníkovou konstrukcí. Některá křesla z této kolekce mají navíc luxusní hydraulický polohovací mechanismus na zmáčknutí tlačítka.

V kolekci najdete lounge sedací soupravu s poměrně variabilními možnostmi kombinací a také jídelní židle nebo zahradní lehátko.

Základem všech produktů z kolekce Ancona jsou její luxusní, pohodlné polštáře. Ty jsou tvořeny dvěma samostatnými částmi. Obal polštáře je na zip a lze jej snadno sundat a vyprat v běžné pračce. Vyroben je z látky olefin, která je příjemná na dotek a má vysoce kvalitní vlastnosti. Pro svoji odolnost vůči UV záření si udrží stálobarevnost po mnoho let a díky dalším vlastnostem je ideální na celoroční venkovní použití. Polštářům nevadí mráz, sníh, déšť, ani jiné povětrnostní vlivy a není tak potřeba je jakkoliv schovávat (třeba na zimu je mnoho zákazníků schovává, ale nutné to není). Obal polštáře stačí jednou za čas oprášit a vyprat v pračce a to je vše, žádná další péče není potřeba. Svoje původní vlastnosti si udrží na mnoho let dopředu.

Polštář samotný je vyroben z umělé látky quick dry foam. Jedná se o speciální rychleschnoucí pěnu ideální pro použití na zahradním nábytku. Oproti běžné pěně tento materiál vůbec nezachytává vodu - voda pěnou jednoduše proteče. Díky tomu rychle uschne a nemůže se v ní vytvořit plíseň. Nemusíte se tak bát sednout si na nábytek, když jste mokří z bazénu. Polštáře mohou být na přímém dešti a do hodiny Vám uschnou.

Polštáře jsou umístěny v robustní konstrukci vyrobené z hliníkové slitiny s černou povrchovou úpravou. Konstrukce je velmi pevná a odolná vůči všem povětrnostním vlivům. Nevyžaduje vůbec žádnou péči a jako nová bude vypadat i po mnoha letech. Úplně stačí ji jednou za čas utřít či opláchnout od prachu, klidně i pod tekoucí vodou ze zahradní hadice. Nevadí jí žádné počasí a ani časem neztratí na přímém slunci barvu. Ostatně, je dělána na venkovní použití a jednoduše vydrží napořád.

Specifika lounge soupravy Ancona

Lounge sedací soupravy Ancona jsou dodávány jako rohový set (s dostatečnou délkou i na natáhnutí se) nebo jako různé kombinace křesel, dvojsedaček a trojsedaček. Všechny tyto sedačky a křesla mají snížené sezení pro pohodlné lenošení přes celé odpoledne i do večera. Z jejich hlubokého sedu se Vám jednoduše nebude chtít vstávat :)

Součástí lounge setů bývá i ladící stůl Ancona s celohliníkovou konstrukcí a vrchní keramickou deskou, také zcela bezúdržbovou. U rohové soupravy je navíc stůl vyvýšený, díky čemuž u něj není problém se třeba i pohodlně najíst.

Některá lounge křesla a sedačky mají zabudovaný luxusní hydraulický sklopný mechanismus. Stačí jedním prstem zmáčknout tlačítko sklápění schované pod područkou a záda se pomalu sklopí, skoro až do polohy lehátka. Pro vrácení do původní polohy stačí opět zmáčknout tlačítko. S tímto mechanismem máme v nabídce lounge křeslo, lounge dvojsedačku i jídelní židli.

Specifika jídelních židlí Ancona

Vysoce pohodlné jídelní židle, které budou skvěle ladit především s různými hliníkovými jídelními stoly - u nás je používáme například ke stolům Tanger. Jejich výška je každopádně standardizována a přizpůsobena ke všem běžným jídelním stolům.

Jídelní židle Ancona je nabízena ve variantě s pevnou konstrukcí a ve variantě s luxusním hydraulickým sklopným mechanismem. Stačí jedním prstem zmáčknout tlačítko sklápění schované v područce a záda se pomalu sklopí. Pro vrácení do původní polohy stačí opět zmáčknout tlačítko. S tímto mechanismem máme v nabídce také lounge křeslo a lounge dvojsedačku.

Specifika zahradního lehátka Ancona

Vysoce pohodlné zahradní lehátko Ancona s volně nastavitelným sklopením zádové opěrky. Lehátko má luxusní hydraulický sklopný mechanismus. Stačí jedním prstem zmáčknout tlačítko sklápění schované pod područkou a záda se pomalu sklopí do jaké polohy si přejete. Pro vrácení do původní polohy stačí opět zmáčknout tlačítko.

Lehátko má zároveň u zadních nohou kolečka pro jeho snadné přemístění za sluncem či do stínu.