Představení prodejny Top Zahradní Nábytek

Jsme specializovaná rodinná firma z Brna a zabýváme se prodejem vybavení na zahradu a souvisejícími službami.

Top Grily - prodejna Weber StoreV roce 2011 jsme na naší adrese v Troubsku na kraji Brna otevřeli specializovaný obchod se zahradními grily Weber pod značkou Top Grily. S postupem času náš původně malý obchůdek rostl a dnes u nás najdete moderní prodejnu Weber Store - jednu z pár největších prodejen zahradních grilů v Česku. S prodejnou zároveň spravujeme i náš eshop topgrily.cz. Kromě samotného prodeje grilů se zabýváme veškerými souvisejícími službami, řešíme záruční i pozáruční servis a pořádáme u nás čím dál oblíbenější kurzy grilování. Jednoduše řečeno, snažíme se u nás vytvořit profesionální grilovací centrum, kde se o grilování dozvíte vše od A do Z :)

Postupně jsme se k zahradním grilům snažili přidávat i další související sortiment. A když jsme v roce 2017 sháněli nový zahradní nábytek k nám domů na zahradu, abychom si chvíle strávené u grilu udělali co nejpříjemnější, narazili jsme na značku zahradního nábytku Hartman. Zaujala nás vysoká kvalita jejich produktů, moderní design a především naprosté pohodlí, které jsme si na naší zahradě díky jejich sedací soupravě mohli dopřát. O pár měsíců později už vznikl náš nový specializovaný obchod Top Zahradní Nábytek. Vytvořili jsme u prodejny grilů i malý showroom nábytku a rozběhli jsme webové stránky, na kterých se právě nacházíte.

Stejně jako grily Weber jsou podle nás tou nejlepší značkou ve své kategorii, ke stejnému závěru jsme došli i u zahradního nábytku Hartman. Proto jsme se rozhodli jej do našeho sortimentu přidat. Jedná se sice o cenově trošku vyšší kategorii oproti levnějším alternativám v hobby marketech, nicméně nabízí vyšší kvalitu a delší životnost a zároveň by k němu podle nás měl patřit i lepší servis, který se snažíme zajišťovat. Podobně jako u nás máme, doufáme, nejlepší grilovací centrum v širším okolí, stejně tak chceme pro Vás, naše zákazníky, vytvořit co nejlepší centrum zahradního nábytku.

Proto jsme v roce 2023 výrazně zvětšili náš showroom zahradního nábytku. Oproti dříve malinké ploše s pár vystavenými kousky máme nyní novou prodejní plochu přes 100 metrů čtverečních. Věříme, že tak u nás najdete vše potřebné na jednom místě.
 

Přijďte nás navštívit na naši prodejnu Hartman v Brně

Najdete u nás proškolený a ochotný personál a moderní showroom s vystavenými kousky z nejoblíbenějších řad zahradního nábytku Hartman. Můžete se tak u nás příjemně seznámit se sortimentem této značky a na vlastní oči se o její kvalitě přesvědčit. Prodejna je umístěna v moderním areálu s dostatečným počtem parkovacích míst pro všechny návštěvníky.

Hledáte-li odbornou radu či chcete-li se před koupí výrobku nejprve s někým poradit a probrat Vaše potřeby, obraťte se na nás. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a vždy se snažíme navrhnout nejvhodnější alternativu, která bude zcela vyhovovat konkrétním požadavkům a představám.

Naším cílem je poskytnout Vám odborné poradenství při výběru luxusního venkovního nábytku. Chceme Vám pomoci vybrat ten nejvhodnější venkovní nábytek pro Vaši zahradu, terasu či balkón a zároveň udělat celý výběr i nákup co nejjednodušší a nejpohodlnější. A nakonec, když už se náhodou něco nepovede, pomoci Vám vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu! :)
tým Top Zahradní Nábytek


Top Zahradní Nábytek