Menu
0
Váš košík je prázdný

Kolekce zahradního nábytku Gio

Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Kolekce zahradního nábytku Gio

Zahradní kolekce Gio splňuje všechny parametry luxusní zahradní sedací soupravy. Má krasný moderní design, je velmi pohodlná, vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Poskytne Vám tak nádherné místo na venkovní odpočinek, aniž byste se o ni museli jakkoliv starat.

Podle nás nejhezčím prvkem této kolekce jsou béžové polštáře v přírodním designu s lehce členitým povrchem, které krásně zapadnou na jakoukoliv zahradu. Polštáře jsou zároveň velmi příjemné na dotek a zaručujeme, že v nich zvládnete pohodlně sedět i několik hodin, třeba celý letní večer. U lounge souprav Vám to usnadní i poměrně vysoké zádové opěrky, které u nízkého nábytku nejsou příliš obvyklé.

Polštáře se skládají ze dvou samostatných částí. A sice potahu z vysoce kvalitní látky olefin a výplně Quick-Dry foam. Olefinový potah je velmi odolný vůči vlivům počasí i UV záření a svůj vzhled si tak zachová dlouhodobě. Výplň Quick-Dry foam pak zaručuje, že polštáře velmi rychle uschnou. I pokud je necháte na přímém dešti, zvládnout po něm uschnout rychle. Potah lze z polštáře sundat a vyprat klidně v pračce.

Polštáře jsou posazeny v konstrukci z vysoce odolné hliníkové slitiny poskytující velmi robustní oporu. Hliníkový zahradní nábytek nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Stačí jednou za čas utřít od prachu a to je v podstatě vše. Svoji kvalitu si zachová prakticky trvale.

U kolekce Gio má hliníková konstrukce povrchovou úpravu v barvě xerix. Díky přírodním barvám použitým u polštářů by měla tato kolekce ladit snad do každého venkovního prostoru. Jak na zelenou zahradu, tak na terasu pod hliníkovou pergolu. Vytvořte si tak dokonalé místo k relaxování na čerstvém vzduchu! :)