Menu
0
Váš košík je prázdný

Kolekce Rosario

Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman
Rosario - Lounge křesloRosario - Lounge křeslo
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
8 600 Kč
Rosario - Jídelní židleRosario - Jídelní židle
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
5 490 Kč

Kolekce Rosario

Kolekce Rosario je kolekce s britským designem, jejímž hlavním originálním prvkem jsou stoly s grilem ve svém středu. Prostřední prostor ve stolech Rosario lze kromě grilování využít také k samotnému rozdělání ohně nebo také s pomocí zásobníku na led k chlazení vody, vína, piva a jiných nápojů.

Kromě této chytré funkce ale kolekce Rosario nabízí několik dalších předností. Všechny konstrukce jsou vyrobeny z hliníkové slitiny, která disponuje velmi nízkou hmotností, vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a nečistotám a také prakticky téměř bezúdržbovostí. Samozřejmostí je také vysoký komfort všech polštářů.

Výhodou této kolekce je také rozmanitost nabízených kusů nábytku. Najdete zde několik druhů stolů o různých tvarech, rohovou sedačku, dvojsedačky, křesla, jídelní židle nebo třeba i vysoce komfortní zahradní lehátko s luxusními polštáři. Kolekce se tak dá snadno nakombinovat a sladit do všech venkovních prostorů.