Menu
0
Váš košík je prázdný

Plynové venkovní topidlo Enders Vulano

Enders Vulano

Plynové venkovní topidlo Enders Vulano

Designově krásné venkovní topidlo Enders s plynule nastavitelným plamenem. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce topidel Enders

Enders je německá značka vysoce kvalitních plynových i elektrických venkovních topidel. Díky své dlouholeté tradici nyní nabízí špičku na trhu mezi venkovními ohřívači.Přednosti značky Enders

Plynové venkovní topidlo Enders Vulano

Německá firma Enders byla založena před více než sto lety a na trhu tepelných zářičů se pohybuje několik desítek let. Jejich produkty se díky tomu mohou pyšnit vysokou kvalitou zpracování, velikou spolehlivostí a nejmodernějšími technologiemi v oboru.

Nejinak tomu je u plynového zářiče Enders Vulano. Jedná se o krásný designový doplněk Vašich venkovních prostor a zároveň o pěkný způsob, jak si na Vaší zahradě či terase přitopit v chladnějších dnech. Oproti ostatním plynovým topidlům Enders má jednu zcela odlišnou funkci - jeho hlavním prvkem je viditelný plamen schovaný za extrémně odolným sklem. Vhodný je ze všech těchto důvodů jak pro domácí použití, tak na zahradní restaurace a bary.

Plamen je poháněn inovativní spirálovou technologií s hořákem o plynule nastavitelném výkonu 4 - 11 kW. Regulátorem zde ovládáte výšku viditelného plamene a tím pádem i výhřevnost topidla. Se svojí spotřebou 289-785 g plynu na hodinu dokáže na klasické 10 kg láhvi běžet od 13 hodin při plném výkonu až do 35 hodin. Plamen se zapaluje snadno pomocí zabudovaného elektrického zapalování na baterky.

Velmi důležitou vlastností topidla je jeho naprostá bezpečnost. Plamen je schován za extrémně odolným sklem, nedostane se k němu tedy žádný předmět, prach ani voda. Rozhodně nehrozí přenos plamene do okolí. Samozřejmostí jsou i pojistky proti přehřátí a proti převrhnutí topidla - pojistka při něm zastaví přívod plynu a automaticky tak vypne hořák.

Všechna plynová topidla jsou určena pro použití s propanovými či propanbutanovými láhvemi. Za nás doporučujeme spíše láhve plněné čistým propanem, který bez problémů funguje i v zimě. Klasické PB láhve totiž kolem 0 °C již přestávají účinně fungovat. Čistý propan také méně zanáší trubky a hořáky topidel. U všech plynových topidel Enders je u země skříňka na plynovou láhev a vlezou se do ní všechny české plynové láhve až do velikosti 11 kg. Pokud ve skříňce zrovna není plynová láhev, horní sloupec topidla lze zasunout dolů a usnadnit tak jeho skladování.

K další výbavě tohoto venkovního topidla patří kolečka pro jeho snadný transport a součástí balení je i hadice a regulátor pro napojení na klasické plynové láhve.

Všechny plynové zářiče s výhřevem dokola 360° by měly být postaveny alespoň metr od stěny a strop by neměl být blíže než metr nad nimi.

S venkovními topidly Enders si zpříjemníte chladnější letní večery, podzimní grilovačky nebo třeba zimní venkovní party s přáteli. 

Vlastnosti venkovních topidel Enders Vulano:

 • Vysoce kvalitní zpracování
 • Plynule nastavitelný viditelný plamen
 • Plynule nastavitelný výkon 4 - 11 kW
 • 13 až 35 hodin hoření
 • Zabudované elektrické zapalování na baterky pro snadné nastartování
 • Bezpečnostní pojistka při převrhnutí
 • Prostor pro uschování až 11 kg PB láhve
 • Kolečka pro snadné přemístění
 • Zasouvací tělo topidla - snadnější skladování
 • Hadice a regulátor součástí balení
 • Kompletně složený z výroby - jen zapojíte láhev

Parametry:

 • Průměr - 53 cm
 • Výška - 182 cm
 • Hmotnost - 16,5 kg
 • Maximální výkon - 11 kW
 • Spotřeba plynu - 289-785 g/hod

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.