Menu
0
Váš košík je prázdný

Melania lounge souprava - Sunny Cream

Melania lounge souprava - Sunny Cream

Melania lounge souprava - Sunny Cream

Tradiční souprava značky Hartman z umělého ratanu. Nabídne podobné pohodlí jako všechny ostatní lounge soupravy a zároveň vyšší sezení pro použití i jako jídelní sestava. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce nábytku Hartman

Proč zvolit zahradní nábytek Hartman? Nabízí nejvyšší kvalitu, absolutní pohodlí, snadnou údržbu, moderní design a další přednostiPřednosti značky Hartman

Melania lounge souprava - Sunny Cream

Tato tradiční proutěná souprava Hartman se v sortimentu této značky nachází již mnoho let díky její dlouholeté oblibě u zákazníků.

Její největší výhodou je především fakt, že se jedná o určitý kompromis mezi čistě lounge a jídelní soupravou. Její křesla a sedačky jsou v ideální výšce tak, abyste se na nich cítili maximálně pohodlně po mnoho hodin, aji abyste si v nich mohli příjemně sníst třeba pochoutky z Vašeho venkovního grilování. Tomu všemu je uzpůsoben i lounge stůl Melania, který má skoro výšku klasických jídelních stolů.

Sezení i stůl má pevnou hliníkovou konstrukci, na kterou je vypleteno vlákno z umělohmotného ratanu. Velkými přednostmi obou těchto materiálů jsou jejich praktická bezúdržbovost a mnohaletá životnost. Na ratanu i hliníku stačí jednou za čas utřít případné nečistoty či prach, klidně i pod proudem vody ze zahradní hadice.

Použité materiály jsou extrémně odolné vůči všem povětrnostním vlivům i UV záření, nábytek může zůstat na přímém slunci, na dešti i na mrazu a svůj původní vzhled si zachová po mnoho let. Určen je k celoročnímu venkovnímu užití, určitě není potřeba například na zimu schovávat. Zde použité materiály jsou také poměrně lehké a nábytek se proto dá snadno přemísťovat, posouvat.

Vysoce kvalitní jsou i polštáře použité u sezení. Skládají se ze dvou samostatných částí – z potahu z umělých látek a výplně. Potahy lze sejmout a následně i třeba vyprat v pračce, jelikož jsou na zip.

Co se týče stolu, jeho vrchní deska je skleněná. Zároveň má stůl také spodní přihrádku například na časopisy, ovladače nebo třeba na Vaši výbavu ke grilování.

Komfortní hluboké polštáře Vám garantují Vaše luxusní pohodlí při sezení. Tak si užijte venku strávené chvíle naplno!

Zde uvedená souprava je vyrobena v barvě výpletu Sunny Cream a její součástí jsou jedna trojsedačka, dvě křesla a jeden stůl.

Parametry nábytku:

Rozměry křesla (V x Š x H): 89 cm x 65 cm x 85 cm
Rozměry trojsedačky (V x Š x H): 89 cm x 180 cm x 85 cm
Rozměry stolu (V x Š x H): 68 cm x 150 cm x 87 cm
Výška sedu s potahem: 49 cm
Výška opěrek: 65 cm
Hloubka sedu: 60 cm

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.