Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Kolekce Titan
Proč zvolit nábytek HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Kolekce Titan

Kolekce Titan je jednou z nejluxusnějšíh řad sedacích souprav nabízených značkou zahradního nábytku Hartman. Disponuje především velmi robustním designem a velmi hlubokými polštáři, které nabízí opravdu naprostý komfort. Konstrukce všech křesel a stolů je vyrobena z hliníkové slitiny, díky čemuž jsou všechny kusy nábytku relativně lehké i přes svoji masivní konstrukci. Kromě celkové praktičnosti všech použitých materiálů a luxusních hlubokých polštářů lze jako výhodu této řady zmínit ještě například poměrně široké područky, které tak lze zároveň využít jako menší stolek na talíř ši sklenku.

V rámci řady Titan najdete křesla, dvojsedačky, trojsedačky a více druhů stolů. Kromě toho je v této kolekci vyráběna i luxusní rohová sedačka.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Polštáře a potahy Hartman
Na našich stránkách nyní najdete přehledně všechny druhy polštářů, potahů a podsedů Hartman, stejně jako všechny dostupné barvy a vzory.
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY