Menu
0
Váš košík je prázdný

Luxusní zahradní jídelní stůl Provence dřevěný 150 cm - Natural

Luxusní zahradní jídelní stůl Provence dřevěný 150 cm - Natural

Luxusní zahradní jídelní stůl Provence dřevěný 150 cm - Natural

Tento luxusní jídelní stůl s unikátním designem bude ve Vašem venkovním prostoru jistě naprosto vynikat. Vyroben je z FSC certifikovaného týkového dřeva. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce nábytku Hartman

Proč zvolit zahradní nábytek Hartman? Nabízí nejvyšší kvalitu, absolutní pohodlí, snadnou údržbu, moderní design a další přednostiPřednosti značky Hartman

Luxusní zahradní jídelní stůl Provence dřevěný 150 cm - Natural

Nádherný celodřevěný stůl Provence rychle upoutá pozornost každého kolemjdoucího. S tímto luxusním velkým kulatým stolem snadno vytvoříte útulné venkovní stolování. Stylový design má jak krásná horní dřevěné plocha, tak spodní křížové podnoží. Tento nábytek bude na Vaší terase či zahradě jistě zcela vynikat :)

Stoly Provence jsou vyrobeny z odolného týkového dřeva z udržitelné produkce. Týk je velmi kvalitní dřevo původem z jihovýchodní Asie s vysokým obsahem oleje, díky čemuž má ideální vlastnosti pro proměnlivé evropské počasí. Je připraveno být venku celoročně, na mrazu, na přímém slunci, může na něj pršet i sněžit a přesto Vám na zahradě vydrží po mnoho let.

Hartman je holandská značka a mimo jiné je pro ni důležitá i co nejekologičtější produkce jejích výrobků. Proto má například v nabídce 100% recyklovatelné umělohmotné kolekce nábytku nebo polštáře vyrobené z recyklovaných, v oceánu posbíraných plastů. A proto jsou i všechny dřevěné stoly Hartman vyrobeny z FSC certifikovaného nebo z recyklovaného týku.

Recyklovaný týk je mimochodem důkazem, o jak odolné dřevo se jedná. Jedná se totiž o materiál, který byl již dříve použit v jiné struktuře - proslavený je třeba na palubách lodí. Když se taková loď po letech vyřadí z užívání, dřevo z paluby se recykluje a vyrobí se z něj třeba zahradní stoly Hartman a může sloužit dál. Všechny takto vyrobené stoly jsou unikátní a každý má na svém povrchu nějaké vizuální, zapravené stopy ze své historie.

FSC týk (Forest Stewardship Council) je dřevo z udržitelné produkce, které bylo vypěstováno přímo za účelem výroby nábytku, nebylo proto předtím nijak použito. Pochází ze zodpovědně obhospodařovávaných lesů a nevzniká tak jednoduchým vytěžením historických pralesů.

Všechny stoly Provence jsou vyrobeny právě z tohoto FSC týku a až na středovou kamennou vložku, na kterou lze případně pokládat i horké nádobí, a pár spojovacích částí jsou celodřevěné. Spojovací části jsou všechny kovové a nehrozí tak například po několika letech používání popraskání plastu.

Týkové dřevo si svoje vlastnosti zcela jistě udrží po mnoho let, nepopraská a se správnou péčí si může dlouhodobě zachovat i svůj vzhled. Stůl samozřejmě můžete nechat celoročně venku. Barva povrchu sice oxiduje a časem se mění směrem k šedé barvě, jedná se nicméně pouze o změnu na povrchu, kterou lze poměrně snadno napravit.

Sami máme na našem showroomu celoročně venku týkový nábytek a dřevo pouze jednou do roka obnovujeme pomocí k tomu určených přípravků. Nejprve jej vyčistíme Teak Cleanerem a poté barvu obnovíme pomocí odpovídajícího Teak Protectoru. Tím si dřevo obnoví svoji původní barvu. I po několika letech tak máme dřevěný nábytek jako nový a nepotřebujeme k tomu žádnou speciálnější ani náročnější péči. Údržba je tak skutečně jednodušší, než byste čekali - můžeme to potvrdit z vlastní zkušenosti :)

Zmínit je potřeba také designové křížové podnoží. Nejen že má unikátní vzhled, ale především je velmi stabilní a praktické, jelikož nebude nikdy zavazet lidem sedícím okolo stolu.

Tyto stoly perfektně ladí s různými designovými židlemi. Skvěle vypadají například se všemi židlemi z kolekcí Delphine, Cecilia nebo Cairo. Fungovat určitě budou i s různými židlemi z kolekce Sophie, především s těmi, které mají teakové nohy.

Stoly Provence jsou nabízeny ve třech barevných provedeníchnatural teak (přírodní hnědá barva týku), vintage brown (tmavší hnědá) a light grey (zbarvení světle do šeda)

Parametry stolu:

Průměr: 150 cm
Výška: 74 cm
Hmotnost: 60 kg
Použité materiály: týkové dřevo, kamenná středová vložka, kovové spojovací materiály
Barevné provedení: Natural Teak

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty

Sophie Teak Zahradní Jídelní Židle s područkami - xerixSophie Teak Zahradní Jídelní Židle s područkami - xerix
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
5 400 Kč