Menu
0
Váš košík je prázdný

Kolekce Melania

Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman
Melania lounge souprava - Silver GreyMelania lounge souprava - Silver Grey
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
84 490 Kč
Melania lounge souprava - Natural TaupeMelania lounge souprava - Natural Taupe
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
84 490 Kč
Melania jídelní židle - natural taupeMelania jídelní židle - natural taupe
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
11 990 Kč
Melania lounge stolek - natural taupeMelania lounge stolek - natural taupe
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
8 990 Kč

Kolekce Melania

Tato tradiční proutěná souprava Hartman se v sortimentu této značky nachází díky její dlouholeté oblibě u zákazníků již po mnoho let.

Její největší výhodou je především fakt, že se jedná o určitý kompromis mezi čistě lounge soupravou a jídelním setem. Její křesla a sedačky jsou v ideální výšce tak, abyste se na nich cítili maximálně pohodlně po mnoho hodin, aji abyste si v nich mohli příjemně sníst třeba pochoutky z Vašeho venkovního grilování. Tomu všemu je uzpůsoben i lounge stůl Melania, který má výšku klasických jídelních stolů. Stůl má také spodní přihrádku například na časopisy, ovladače nebo třeba na Vaši výbavu ke grilování.

Kolekce je dodávána ve třech barevných provedeních. Proutěný ratan z umělé hmoty je dodáván v barvách Natural Taupe, Silver Grey a Ash White, každá má i své vlastní barvy polštářů. Ratan je napleten na lehké hliníkové konstrukci a velkými přednostmi obou těchto materiálů jsou jejich praktická bezúdržbovost a mnohaletá životnost. Na ratanu i hliníku stačí utřít případné nečistoty, materiály samotné žádnou náročnou údržbu nevyžadují.

A Vaše luxusní pohodlí při sezení Vám garantují komfortní hluboké polštáře. Tak si užijte venku strávené chvíle naplno!