Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Kolekce Canberra
Proč zvolit nábytek HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Kolekce Canberra

Tato kolekce nabízí elegantní design a vysokou kvalitu stejně jako všechny ostatní produkty Hartman, zároveň je ale nabízena za relativně nižší cenu. Základem je u všech zde uvedených křesel i stolů hliníková konstrukce. Tento materiál je pro venkovní využití velmi praktický pro svoji skoro až bezúdržbovost a vysokou odolnost vůči všem typům počasí i různým nečistotám. U křesel a sedaček je tato hliníková konstrukce doplněna pohodlnými polštáři, u stolů Luxor pak kamennou deskou. Stoly Luxor se hodí i k jiným kolekcím sedacích souprav, například k námi také nabízené kolekci Cairo.

V rámci řady Canberra najdete křesla, dvojsedačky a trojsedačky v tmavě šedé barvě konstrukce xerix, stolky Luxor existují v několika rozměrech a ve dvou barevných provedeních.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Vánoční otevírací doba
Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY