Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Jídelní skládací židle Valentino - xerix
Židle Valentino skládací - xerix

Jídelní skládací židle Valentino - xerix

Robustní jídelní židle z vysoce komfortní kolekce zahradního nábytku Valentino. Více o produktu

Další barevné varianty

Židle Valentino skládací - světle šedá

Proč zvolit nábytek Hartman

Nejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Jídelní skládací židle Valentino - xerix

Vysoce komfortní řada jídelního zahradního nábytku Valentino má robustní a stylový design. Stejně jako všechny ostatní produkty Hartman je i tato kolekce vyrobena z velmi kvalitních materiálů a nabízí svým uživatelům absolutní pohodlí.

Stolovací židle Valentino mají kostru vyrobenou z pevné hliníkové slitiny, která je doplněna textylenovým výpletem. Tyto dva použité materiály mají několik shodných předností. Za prvé jsou vysoce odolné vůči různým povětrnostním vlivům, povrchovým poškozením i nečistotám vznikajícím při stolování. Například látka použitá ve výpletu se nepropíná, vždy zůstane napnuta či také nenasákne vodu. Díky tomu mohou zůstat tyto židle celoročně venku a vy se můžete spolehnout, že vám výborně poslouží po mnoho let.

Další předností použitých materiálů je také nízká hmotnost, což výrazně usnadňuje manipulaci s těmito židlemi. Celkově tato kolekce nevyžaduje téměř žádnou údržbu a díky tomu je tak velmi praktická pro každou zahradu, terasu, balkón, nebo třeba i do restaurací a kaváren.

Všechny části židle jsou tvarovány vysoce ergonomicky, aby si na ní každý dopřál naprostý komfort. Oproti mnoha jiným kolekcím je zde ergonomicky tvarováno i sedátko, na kterém Vám bude velmi pohodlně i několik hodin. Židle Valentino jsou nabízeny v tmavě a světle šedé barvě hliníkové konstrukce. Zde se navíc jedná o skládací a polohovatelnou variantu. A pokud si budete přát židle barevně oživit, lze k nim dokoupit přímo určené polštáře a polstry nejrůznějších barev, takže budou ladit s jakoukoliv zahradnou či terasou.

Rozměry (V x Š x H):

110 cm x 61 cm x 68 cm

Zeptejte se nás

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Vánoční otevírací doba
Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY