Menu
0
Váš košík je prázdný

Casablanca stolek průměr 50 cm

Casablanca stolek průměr 50 cm

Casablanca stolek průměr 50 cm

Elegantní sedací souprava Casablanca, která je unikátní díky možnosti natočení sedačky do libovolných úhlů. V kolekci se nachází mimo jiné i luxusní křeslo s podnožkou. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Proč zvolit nábytek Hartman

Nejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Casablanca stolek průměr 50 cm

Elegantní lounge souprava Casablanca značky Hartman vám poskytne naprosté pohodlí, stylový design a dlouholetou životnost. Oproti snad všem ostatním sedacím soupravám Hartman má však jednu velkou výhodu. Sedačky zde nejsou nijak připevněny k rohovému stolku a proto je lze nastavit i do jiných než pravého úhlu. Díky tomu se tak perfektně hodí prakticky do jakéhokoliv prostoru.

Produkty z řady Casablanca spadají pod ratanový zahradní nábytek. Odolná pryskyřicová vlákna jsou zde vypletena na lehkou hliníkovou konstrukci. Ratan má v řadě Casablanca světle krémovou až bílou barvu, kterou stylově doplňují tmavě šedé polštáře s designovým prošitím. Polštáře jsou velmi hluboké a proto si na nich každý může dopřát naprostý komfort třeba celé odpoledne i večer v kuse.

Všechny kulaté stoly z řady Casablanca mají konstrukci vyrobenou také z hliníku a ratanu a na horní straně je položena vysoce odolná skleněná plocha. Velkou výhodou kolekce Casablanca je právě fakt, že rohová část sedačky je nahrazena kulatým stolem. Nejen že tím získáté praktickou odkládací plochu hned po ruce, ale také díky tomu můžete svou sedací soupravu natočit do libovolného úhlu, jelikož sedačky ke stolu nejsou nijak připevněny, pouze se tvarem navzájem dokonale kopírují. Pro svoji flexibilitu tak můžete mít sedačku napolohovanou v pravém úhlu, ale třeba i klidně v rovině.

V kolekci Casablanca najdete rohovou sedací soupravu, jejíž součástí je jeden rohový stolek, který opticky spojuje levou a pravou sedačku této sestavy. Součástí balení je i velký prostřední stůl. Dokoupit k této soupravě lze libovolné množství dalších stolů a stolků několika velikostí. V kolekci Casablanca se nachází také velmi pohodlné multifunkční křeslo s podnožkou, které lze použít jako doplňující křeslo k rohové soupravě, nebo třeba jako lehátko k bazénu.

Na této stránce je uveden kulatý stolek o průměru 50 cm a se sníženou výškou 40 cm, který bývá používán například jako postranní stolek v rámci lehátkové soupravy Casablanca, nebo jej lze použít mimo jiné společně s velkým středovým stolem u rohové soupravy z této kolekce.

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Nové kolekce na showroomu a aktuální situace
Na našem showroomu máme vystaveno několik nových kolekcí zahradního nábytku pro sezónu 2020.
Celý článek
Vánoční otevírací doba
Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY