Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Cairo jídelní židle - šedá
Cairo jídelní židle - šedá

Cairo jídelní židle - šedá

Kolekce Cairo nabízí elegantní lehkou kombinaci hliníkových a ratanových prvků, díky čemuž univerzálně ladí k okolí. Více o produktu

Další barevné varianty

Cairo jídelní židle - modrá
Cairo jídelní židle - žlutá
Cairo jídelní židle - Diamond Grey
Cairo jídelní židle - bílá

Proč zvolit nábytek Hartman

Nejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Cairo jídelní židle - šedá

Základem moderní kolekce zahradního nábytku Cairo je elegantní kombinace hliníkové konstrukce a ratanového sedátka. Všechny použité materiály disponují vysokou kvalitou a tento venkovní nábytek si tak svůj pěkný vzhled udrží po mnoho let, a to i při minimální potřebě údržby. Použité materiály jsou velmi praktické a vyžadují pouze drobnou péči.

Sedátko křesel a sedaček této kolekce je vyrobeno z kvalitního ratanu. Odolná pryskyřicová vlákna jsou zde vypletena na lehkou hliníkovou konstrukci. Polštáře jsou hluboké a proto si na nich každý může dopřát naprostý komfort třeba celé odpoledne i večer v kuse.

V kolekci venkovního nábytku Cairo najdete lounge křesla a sedačky a jídelní židle v několika barevných provedeních. K sedací soupravě Cairo se stylem nejlépe hodí konferenční stolky Luxor. Jídelní židle Cairo lze stylově sladit s různými jídelními stoly, hliníkovými i dřevěnými, u těchto jídelních židlí jsou možnosti pestré.

Jídelní židle Cairo je nabízena v několika barevných provedeních. Ve zde uvedených variantách je dodávána s tmavě šedou hliníkovou konstrukcí. Oproti lounge křeslům a sedačkám Cairo disponuje větší výškou, aby se vyrovnala jídelním stolům. Jídelní židle je navíc stohovatelná, což usnadní její skladování.

V ceně je zahrnut polštář židle.

Zeptejte se nás

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Vánoční otevírací doba
Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY