Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Titan - Postranní stolek
Titan - Postranní stolek

Titan - Postranní stolek

Luxusní řada venkovního nábytku Titan disponuje robustní hliníkovou konstrukcí a pro extrémní pohodlí také velmi hlubokými polštáři. Více o produktu

Proč zvolit nábytek Hartman

Nejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Titan - Postranní stolek

Kolekce Titan má oproti ostatním sedacím soupravám Hartman dvě unikátní přednosti. V prvé řadě má skutečně velmi hluboké polštáře poskytující ještě větší pohodlí. A za druhé má masivní hliníkovou konstrukci, která nábytku dodává zajímavý, robustní design.

Díky svému unikátnímu, modernímu designu se tento nábytek hodí do všech prostor, ven na zahradu a terasu i do interiérů. Svojí robustností křesla a sedačky Titan zaujmou na první pohled, přitom má tento design i pár praktických výhod. Například můžete široké područky používat jako odkládací plochu třeba na sklenkici vína. Všechna křesla i sedačky jsou navíc dostatečně široké a silná konstrukce jim dává vysokou nosnost, pohodlí si tak v nich může dopřát kdokoliv.

Komfort je zajištěn především na míru dělanými, velmi hlubokými polštáři. Pohodlnější sezení na Vaši zahradu nenajdete. Z těchto polštářů se Vám zaručeně nebude chtít vstávat.

Celé řada Titan je dodávána v šedé barvě, což platí pro hliníkovou konstrukci i hluboké polštáře. Všechny použité materiály mají velkou výhodu i v tom, že vyžadují jen minimální údržbu. Nemusíte tak strávit téměř žádný čas úklidem a naopak si můžete naplno užívat více chvilek pro relaxování v této soupravě.

V kolekci Titan se nachzí několik druhů křesel, sedaček, souprav a stolů, jistě si tak každý dokáže vybrat vhodnou kombinaci pro svoje prostorové možnosti. Na této stránce je uveden samotný postranní, celohliníkový čtvercový stolek Titan o straně 60 cm a výšce 50 cm.

Zeptejte se nás

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty

AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Polštáře a potahy Hartman
Na našich stránkách nyní najdete přehledně všechny druhy polštářů, potahů a podsedů Hartman, stejně jako všechny dostupné barvy a vzory.
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY