Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Titan - Křeslo
Titan - Křeslo

Titan - Křeslo

Luxusní řada venkovního nábytku Titan disponuje robustní hliníkovou konstrukcí a pro extrémní pohodlí také velmi hlubokými polštáři. Více o produktu

Proč zvolit nábytek Hartman

Nejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Titan - Křeslo

Kolekce Titan má oproti ostatním sedacím soupravám Hartman dvě unikátní přednosti. V prvé řadě má skutečně velmi hluboké polštáře poskytující ještě větší pohodlí. A za druhé má masivní hliníkovou konstrukci, která nábytku dodává zajímavý, robustní design.

Díky svému unikátnímu, modernímu designu se tento nábytek hodí do všech prostor, ven na zahradu a terasu i do interiérů. Svojí robustností křesla a sedačky Titan zaujmou na první pohled, přitom má tento design i pár praktických výhod. Například můžete široké područky používat jako odkládací plochu třeba na sklenkici vína. Všechna křesla i sedačky jsou navíc dostatečně široké a silná konstrukce jim dává vysokou nosnost, pohodlí si tak v nich může dopřát kdokoliv.

Komfort je zajištěn především na míru dělanými, velmi hlubokými polštáři. Pohodlnější sezení na Vaši zahradu nenajdete. Z těchto polštářů se Vám zaručeně nebude chtít vstávat.

Celé řada Titan je dodávána v šedé barvě, což platí pro hliníkovou konstrukci i hluboké polštáře. Všechny použité materiály mají velkou výhodu i v tom, že vyžadují jen minimální údržbu. Nemusíte tak strávit téměř žádný čas úklidem a naopak si můžete naplno užívat více chvilek pro relaxování v této soupravě.

V kolekci Titan se nachzí několik druhů křesel, sedaček, souprav a stolů, jistě si tak každý dokáže vybrat vhodnou kombinaci pro svoje prostorové možnosti. Na této stránce je uvedeno samotné široké křeslo Titan.

Zeptejte se nás

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Polštáře a potahy Hartman
Na našich stránkách nyní najdete přehledně všechny druhy polštářů, potahů a podsedů Hartman, stejně jako všechny dostupné barvy a vzory.
Celý článek
Novinky letošní sezóny
Na našem showroomu pro Vás již máme nachystány novinky na letošní venkovní sezónu. Můžete se tak již přijít podívat na nejnovější luxusní sedací soupravy a jídelní sety Hartman.
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY