Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Stůl Sophie Yasmani 180 x 95 cm - černý
Stůl Sophie Yasmani 180 x 95 cm - černý

Stůl Sophie Yasmani 180 x 95 cm - černý

Jídelní stoly Sophie Yasmani jsou vyrobeny z vysoce kvalitního recyklovaného týkového dřeva, které je posazeno na hliníkové H konstrukci. Více o produktu

Další barevné varianty

Stůl Sophie Yasmani 180 x 95 cm - bílý
Stůl Sophie Yasmani 180 x 95 cm - xerix

Proč zvolit nábytek Hartman

Nejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Stůl Sophie Yasmani 180 x 95 cm - černý

Jídelní stoly Sophie Yasmani nabízí několik velkých předností. A sice moderní, robustní design, vysokou kvalitu týkového dřeva, vysokou stabilitu a také fakt, že jsou dodávány v několika barevných a rozměrových provedeních.

Venkovní stoly Sophie Teak jsou vyrobeny z týkového dřeva, což je tropický strom původem z Jihovýchodní Asie. Hartman toto dřevo na svých produktech často používá pro jeho perfektní vlastnosti. Týkové dřevo je velmi odolné a pevné a také proto, že je ve dřevě vysoký obsah oleje, materiál vyhovuje proměnlivému evropskému počasí. U tohoto stolu je konkrétně použito recyklované teakové dřevo v tmavě hnědé barvě, proto na jeho povrchu najdete drobné nerovnosti a nedokonalosti, díky kterým je každý stůl unikátní a má zajimavý vzhled. Použití recyklovaného dřeva zároveň šetří lesy a je ekologičtější.

Barevně poté stůl dále oživují hliníkové nohy ve tvaru H, které kromě stylového designu poskytují stolům především absolutní stabilitu. Nohy jsou dodávány v různých barvách tak, aby ladily s různými druhy jídelních židlí. Stoly Yasmani se nejlépe hodí především k židlím Sophie, jistě ale v sortimentu Hartman najdete i další židle, které s těmito stoly perfektně ladí. Nabízeny jsou v několika různých rozměrech, zde se jedná o stůl o stranách 180 x 95 cm.

Díky všem zmíněným výhodám se hodí prakticky do jakýchkoliv venkovních prostorů, na Vaši zahradu či terasu, nebo také třeba na venkovní zahrádky restaurací.

Zeptejte se nás

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Polštáře a potahy Hartman
Na našich stránkách nyní najdete přehledně všechny druhy polštářů, potahů a podsedů Hartman, stejně jako všechny dostupné barvy a vzory.
Celý článek
Novinky letošní sezóny
Na našem showroomu pro Vás již máme nachystány novinky na letošní venkovní sezónu. Můžete se tak již přijít podívat na nejnovější luxusní sedací soupravy a jídelní sety Hartman.
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY