Představení TopZahradniNabytek.cz

Top Zahradní Nábytek je v prvé řadě specializovaný obchod značky Hartman sídlící na kraji Brna.

Naším cílem je poskytnout Vám, našim zákazníkům, odborné poradenství při výběru luxusního venkovního nábytku. Chceme Vám pomoci vybrat ten nejvhodnější venkovní nábytek pro Vaši zahradu, terasu či balkón. A zároveň pro Vás chceme udělat celý výběr i nákup co nejjednodušší a nejpohodlnější.

Již od roku 2011 se specializujeme na prodej luxusních zahradních grilů Weber. A jelikož jsme sami milovníci grilování, strávíme na jaře a v létě venku u grilu velkou část našich volných chvil. Když jsme si tak v roce 2017 vybírali pro sebe nový zahradní nábytek, abychom si tyto chvíle udělali co nejpříjemnější, narazili jsme na značku zahradního nábytku Hartman. Zaujala nás vysoká kvalita jejich produktů, moderní design a především naprosté pohodlí, které jsme si na naší zahradě díky jejich sedací soupravě mohli dopřát.

Protože jsme došli k závěru, že zahradní nábytek Hartman svojí kvalitou odpovídá grilům Weber, jejichž prodejem se již delší dobu zabýváme, rozhodli jsme se pro naše zákazníky rozšířit svůj sortiment o tuto značku zahradního nábytku a pomoci co nejvíce lidem poznat přednosti této firmy, stejně jako jsme měli to štěstí my.

Od roku 2019 jsme zprovoznili také nové internetové stránky TopZahradniNabytek.cz, na kterých se také snažíme co nejdetailněji představit produkty Hartman.

Uvědomujeme si velmi dobře, že hlavní předností značky Hartman je vysoká kvalita všech jejích produktů. A my se cítíme zavázáni poskytovat Vám všechny služby na stejně vysoké úrovni. Proto u nás najdete odborně proškolený personál a moderní showroom s vystavenými kousky z nejoblíbenějších řad zahradního nábytku Hartman. Můžete se tak u nás příjemně seznámit se sortimentem této značky a na vlastní oči se o její kvalitě přesvědčit. Následně Vám můžeme rychle zajistit dodání zboží na Vaši adresu. Případně pro Vás můžeme zboží dovézt z externího skladu k osobnímu vyzvednutí na naší prodejně. S kvalitními službami souvisí samozřejmě i umístění prodejny ve velmi moderních, klimatizovaných prostorách a s dostatečným počtem parkovacích míst pro všechny naše zákazníky.
 
K větším objednávkám poskytujeme dopravu zdarma. A přijdete-li si nábytek vyzvednout k nám do obchodu, kromě zodpovězení všech Vašich dotazů a pomoci s výběrem Vám i zahradní nábytek zdarma na přání předem složíme, nebo si můžete vzít nerozbalené zboží v krabici. Samozřejmostí je i rychlé vyřizování reklamací či garance vrácení peněz při nespokojenosti s produktem. Kvalitu našich služeb podtrhuje i certifikát kvality TÜV, jehož jsme držitelé.
 

Přijďtě nás navštívit na naši prodejnu Hartman v Brně

U nás si jistě vybere každý milovník venkovní pohody. V našem týmu jsou odborně vyškolení prodavači, kteří jsou Vám vždy k dispozici. Hledáte-li odbornou radu či chcete-li se před koupí výrobku nejprve s někým fundovaně poradit a probrat v přátelské atmosféře Vaše potřeby, obraťte se na nás.

Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně. Vždy se snažíme zákazníkovi navrhnout nejvhodnější alternativu, která bude zcela vyhovovat jeho požadavkům a představám!

Prodej grilů a příslušenství Weber

Již od roku 2011 na naší adrese pomáháme všem milovníkům grilování s výběrem pro ně nejlepšího grilu. Jsme výhradními prodejci značky Weber, které svojí kvalitou odpovídají i venkovnímu nábytku Hartman. V obou těchto oblastech jsme se zaměřili na luxusní zboží a snažíme se tak našim zákazníkům představit obě světové značky.

Na venkovní i vnitřní ploše se u nás můžete přijít podívat na produkty Weber a rovnou si je u nás také zakoupit. Najdete u nás tak veškeré potřebné vybavení pro Vaši zahradu, balkón a terasu. Pomůžeme Vám tak pozvednout Vaše venkovní prostory na ještě vyšší úroveň.
 

Tým Top Zahradní Nábytek