Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Kovové stoly

Kovové stoly

Značka zahradního nábytku Hartman má ve své nabídce velké množství venkovních jídelních stolů v různých materiálových provedeních, různých barvách a různých rozměrech. Díky tomu si určitě každý najde ten vhodný stůl právě pro svoji zahradu či terasu. K tomu Hartman jistě pomůže také velkou nabídkou venkovních jídelních židlí.

Všechny kovové jídelní stoly značky Hartman jsou vyrobeny z hliníkové slitiny, která poskytuje dlouholetou životnost, vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a zcela minimální potřebu údržby. Hliníková konstrukce zde bývá často doplněna horní deskou z vysokotlakého laminátu, který je pro zahradní stoly naprosto ideálním materiálem. Kromě výše uvedených výhod je navíc odolný i proti vysokým teplotám a proti různým nečistotám, které při venkovním stolování často vznikají. Odolný je také proti poškrábání.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Vánoční otevírací doba
Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY