Menu
0
Váš košík je prázdný

Kolekce Sophie

Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Kolekce Sophie

V sortimentu zahradního nábytku Hartman najdete i velké množství venkovních jídelních židlí. V nabídce má tato značka mnoho umělohmotných židlí Sophie, všechna provedení v několika různých barvách, dále také kovové židle, polohovací i stohovatelné, nebo třeba jídelní židle z ratanu. Díky tomu zde jistě najdete vhodné židle k jakémukoliv jídelnímu stolu a na jakoukoliv zahradu, terasu či balkón.

V kategorii židlí z kolekce Sophie se nachází několik mírně odlišených řad, a sice řady Sophie Element, Sophie Studio a Sophie Teak. Všechny mají umělohmotnou část na sezení, liší se především ve tvaru spodní konstrukce a v ní použitém materiálu. Některé ze zde uvedených židlí mají područky, jiné jsou zase stohovatelné, každý druh má své přednosti. Všechny druhy jsou vyráběny v několika barevných provedeních, aby se každému podařilo svůj zahradní set optimálně sladit do svých prostor.