Menu
0
Váš košík je prázdný

Kolekce Jamie Oliver

Proč zvolit nábytek HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Kolekce Jamie Oliver

Kolekce Jamie Oliver vznikla ve spolupráci s tímto slavným anglickým šéfkuchařem. Jedná se o kolekci s britským designem, jejímž hlavním originálním prvkem jsou stoly s grilem ve svém středu. Prostřední prostor ve stolech Jamie Oliver lze kromě grilování využít také k samotnému rozdělání ohně nebo také s pomocí zásobníku na led k chlazení vody, vína, piva a jiných nápojů.

Kromě této chytré funkce ale kolekce Jamie Oliver nabízí několik dalších předností. Všechny konstrukce jsou vyrobeny z hliníkové slitiny, která disponuje velmi nízkou hmotností, vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a nečistotám a také prakticky téměř bezúdržbovostí. Samozřejmostí je také vysoký komfort všech polštářů.

Výhodou této kolekce je také rozmanitost nabízených kusů nábytku. Najdete zde několik druhů stolů o různých tvarech, rohovou sedačku, dvojsedačky, křesla, jídelní židle nebo třeba i vysoce komfortní zahradní lehátko s luxusními polštáři. Kolekce se tak dá snadno nakombinovat a sladit do všech venkovních prostorů.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Nové kolekce na showroomu a aktuální situace
Na našem showroomu máme vystaveno několik nových kolekcí zahradního nábytku pro sezónu 2020.
Celý článek
Vánoční otevírací doba
Přehledné informace o naší otevírací době během vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY