Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Kolekce Casablanca
Proč zvolit nábytek HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Kolekce Casablanca

Velmi stylová řada venkovního nábytku Casablanca ve své nabídce zahrnuje rohovou sedačku spojenou lounge stolkem, jejíž zajímavou výhodou je velká variabilita rozmístění. Sedačku lze totiž uspořádat do pravého i jakéhokoliv jiného úhlu. Kromě několika lounge stolků je v této kolekci nabízeno také velmi pohodlné, luxusní křeslo s podnožkou.

Kolekce Casablanca je konstruována z hliníkové slitiny s vysokou odolností a minimální vyžadovanou údržbou. Na hliníkovou kontrukci je dále navinut vysoce kvalitní umělohmotný ratan disponující také vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a nečistotám a také proti UV záření. Oba tyto materiály si tak zvládnou po mnoho let udržet svou kvalitu a barvu. Samozřejmostí jsou i u této kolekce vysoce komfortní hluboké polštáře pro Vaše absolutní pohodlí.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Správná údržba týkového dřeva
Podívejte se, jak si Váš zahradní nábytek z týkového dřeva může i po mnoho let udržet svůj původní vzhled! Stačí jen jednoduchá péče.
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní jarní a letní sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Polštáře a potahy Hartman
Na našich stránkách nyní najdete přehledně všechny druhy polštářů, potahů a podsedů Hartman, stejně jako všechny dostupné barvy a vzory.
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY